2020.08.09.
PEPSI SZIGET

 

AJÁNLATAINK


CÖKSZPÔN-AMBIENT SÁTORKERT

Immáron másodjára jelenik meg a szigeten - a külön fesztiválképpen is jelenlevő csend-, nyugalom-, színek- és ízek világa. Le a cipővel a csend templomában! Míg máshol tombol a Fesztivál fergeteg, itt megnyugodhat, teázhat pihenhet minden túlhevült, felhevült, elfáradt, lefáradt vagy csak pusztán nyugalomra vágyó. Filmek, dj-k, előadások, koncertek ambient stílusban a csönd védjegyével.

A SÁTORBAN / IN THE TENT

Aug. 1. Szerda 13.00-15.00 Music of the Interalpin Festival (Mytha, Stimmhorn) 15.00 Jóga Tamás Anna vezetésével 17.00 Csí Gung ? Tai Csi Gervai Miklós vezetésével 18.30 Dobkör Magyar Péter vezetésével, dobot hozzatok (drum jam) 20.00 Drumm & Flutes együttes (easygroove) 21.30 Berger Gyula és Tánccsoportja (contemporary dance) 23.00 Tundravoice zenekar ? saját készítésű hangszerek (created insrtuments) 24.30 SKY Kovács - Sőrés duo (guitar, violin) 02.00 My Body Electric demofilm 02.30 ? 08.00 Dj. Titusz (ritmical ambient, triphop) / Dj. Marci (dub)


Aug. 2. Csütörtök 13.00-15.00 Music of the Interalpin Festival (Tobler Lincke Tanner, Trio Flückiger/Bruhin) 15.00 Jóga Tamás Anna vezetésével 17.00 Csí Gung ? Tai Csi Gervai Miklós vezetésével 18.30 Dobkör Magyar Péter vezetésével, dobot hozzatok (drumjam) 20.00 Navrang együttes (ambient worldmusic) 21.30 Obudub zenekar 23.00 Al Haca Sound System (G) (dub) 24.30 Paleoacid zenekar (drums) 02.00 Trümpi ? a film of a Jewish harp player?s journey 03.30? 08.00 Dj. Míra (dub, spacedub)


Aug. 3. Péntek 13.00-15.00 Music of the Interalpin Festival (Trümpi XOMYC filmmusic, Mytha) 15.00 Jóga Tamás Anna vezetésével 17.00 Csí Gung ? Tai Csi Gervai Miklós vezetésével 18.30 Dobkör Magyar Péter vezetésével, dobot hozzatok (drum jam) 20.00 Tóth Szabolcs - szitár és Márkos Albert - cselló 21.30 Artus táncszínház (dancetheater) 23.00 Szőke Szabolcs - gadulka, sarangi, kalimba 24.00 Amira ? hastánc (bellydance) 01.00 Kökénylovas 02.30 My Body Electric demofilm 03.00 ? 08.00 Dj. Kaszi (deep electro ambient)


Aug. 4. Szombat 13.00-15.00 Music of the Interalpin Festival (Stimmhorn, Tobler Lincke Tanner) 15.00 Jóga Tamás Anna vezetésével 17.00 Csí Gung ? Tai Csi Gervai Miklós vezetésével 18.30 Dobkör Magyar Péter vezetésével, dobot hozzatok (drum jam) 20.00 Somi Panni Bharata Nátjam indiai klasszikus tánc (classical indian dance) 21.30 Kompmánia táncszínházi társulat (dancetheater) 23.00 Püski Attila Chalium (live act) 24.30 ZUM együttes (elektroakusztikus) és Gergye Krisztián kortárs ? jávai tánc (Java dance) 02.00 Melocco János ? fuvola Batka Péter ? didgeridoo, Demeczky János ? elektromos gitár 03.30 Trümpi ? a film about a Jewish harp player?s journey 05.00 ? 08.00 Dj. Emil (ritmical ambient, psichedelic rock)


Aug. 5. Vasárnap 13.00-15.00 Music of the Interalpin Festival (Trio Flückiger/Bruhin, Trümpi XOMYC filmmusic) 15.00 Jóga Tamás Anna vezetésével 17.00 Csí Gung ? Tai Csi Gervai Miklós vezetésével 18.30 Dobkör Magyar Péter vezetésével, dobot hozzatok (drum jam) 20.00 Világfa együttes (Hungarian worldmusic) 21.30 Lantos Zoltán (violin) 23.00 Kiyo-Kito Taiko együttes ? csoportos japándob előadás 24.30 Gergye Krisztián jávai tánc (Java dance) 02.00 My Body Electric demofilm 02.30 ? 08.00 Dj. Palotai (ritmical ambient, dub)


Aug. 6. Hétfő 13.00-15.00 Music of the Interalpin Festival (Mytha, Stimmhorn) 15.00 Jóga Tamás Anna vezetésével 17.00 Csí Gung ? Tai Csi Gervai Miklós vezetésével 18.30 Dobkör Magyar Péter vezetésével, dobot hozzatok (drum jam) 20.00 Tóth Pál live act 21.30 Anton Bruhin (CH) ? dorombok /Jewish harp 23.00 Two in One Ákos és Mimi (dance) 24.30 Sublogic ? eurasia live 02.00 Trümpi ? a film of a Jewish harp player?s journey 03.30 - 08.00 Denis Tito (jazz, jazzgrouve)


Aug. 7. Kedd 13.00-15.00 Music of the Interalpin Festival (Tobler Lincke Tanner, Trio Flückiger/Bruhin) 15.00 Jóga Tamás Anna vezetésével 17.00 Csí Gung ? Tai Csi Gervai Miklós vezetésével 18.30 Dobkör Magyar Péter vezetésével, dobot hozzatok (drum jam) 20.00 Unfit Association zenekar (pszihedélikus) 21.30 El Carmell együttes (Flamenco worldmusic) 23.00 Korai Special Beat zenekar (elektroakusztikus) 24.30 Szifon live act 02.00 My Body Electric demofilm 02.30 - 08.00 Dj. Oleg (goa trance)

Every day 20.00 - 08.00 Vándorvision, Dabi, Káosz Camping Speciál video-film performance

Belépés cipő nélkül! / Entrance with no shoes!

A KERTBEN / IN THE GARDEN

Aug. 1. Szerda 12.00 ? 17.00 Rasztaműhely Dj Áfonya és Szuper H (Reggae)

17.00 Melocco János ? fuvola, Batka Péter ? didgeridoo, Demeczky János ? elektromos gitár

Aug. 2. Csütörtök 12.00 ? 17.00 Dj Zorro (Reggae)

17.00 Pont Színház (improvizatív)

Aug. 3. Péntek 12.00 ? 17.00 Dj Christian (Reggae)

17.00 El Carmell együttes(Flamenco worldmusic)

Aug. 4. Szombat 12.00 ? 17.00 Dj Solomon és Maja (Reggae)

17.00 T.T. Sound System (electroakusztikus)

Aug. 5. Vasárnap 12.00 ? 17.00 Dj Zorro (Reggae)

17.00 Kiyo-Kito Taiko együttes ? csoportos japándob előadás,

Aug. 6. Hétfő 12.00 ? 17.00 Dj Ginzeng (Reggae)

17.00 Váradi Gábor (gitár, dobok)

Aug. 7. Kedd 12.00 ? 17.00 Love Alliance Dj Bosi és Dj. Mr. Skunk (Reggae)

17.00 Melocco János ? fuvola, Batka Péter ? didgeridoo, Demeczky János ? elektromos gitár

Minden nap / Every day:

TÁBORTŰZ / CAMP-FIRE

KERTMOZI ? Zsuffa Péter fényfestő / GARDENMOOVIE - Zsuffa Péter lightpainter 22.00 ? 01.00

JÓGA ÉS A HOLD FÁZISAI SÁTOR / JOGA and the MOON PHASES Tent

ASZTROLÓGIA SÁTOR ? egyéni horoszkóp készítés, tanácsadás, masszázs 13.00 - 15.00, A Vízöntő kor asztrológiája ? előadássorozat 15.00 / horoscope, advising, massage 13.00 ? 15.00, The asrology of the age of Aquarius

PRÁNANADI SÁTOR? tibeti bioenergetikai kezelések, tanácsadás / bioenergetical treatment, advising

KINEZIOLÓGIA SÁTOR- érzelmi stressz oldás / loosen stress

MAKARA ? keleti tárgyak / oriental objects

MEZEI KATÁNG TEAHÁZA és KONYHÁJA / TEAHOUSE and CUISINE ? nonstop vegetáriánus és házi konyha, különleges teák, egzotikus italok. / nonstop vegetarian and home cooking, special teas, egzotic drinks